Zdraví

Zelená káva – recenze, komentáře, cena, jak to funguje?

Třída rychle dobývá světové Superfoods velmi dobře známé dnes stala zelená káva výhody a škody, z nichž již byla prokázána pro hubnutí, při léčbě masových onemocnění, kosmetické péče – pro jaké účely jen to je nedoporučuje se používat. Opravdu jeho dobré vlastnosti tak univerzální? Jak pít zelené kávy a může být použit s mlékem? Co může být užitečné zelený kávový extrakt? Pojďme zjistit odpovědi na tyto otázky.

Green coffee popis

Tmavě hnědé kávová zrna, která se uvařená káva nápoje po shromáždění a vysušení se podrobí pražení. V procesu tepelného zpracování, ztrácejí podstatnou část organických a mastných kyselin, vlhkost, éterické oleje, flavonoidy, vitamíny, mikro -. A makroprvků

Proto zastánci zdravého životního stylu zelených kávových zrn jsou velmi užitečné produkty, u kterých je nutné nahradit klasický smažený protějšek. Tento návrh splňuje požadavky a vyvíjí řadu výrobků, a dnes si můžete koupit tento produkt v několika verzích:

 • celozrnných výrobků;
 • v kladivovém pro svařování;
 • rozdrtil s přídavkem semena, koření, bylinky atd.;
 • a kávový extrakt;
 • rozpustné (velmi vzácné) a pozemní prolnutí zelené lusky se pražené.

Chemické složení a vlastnosti zelené kávy

V závislosti na konkrétním tvaru, chemické složení zelené kávy jsou následující cenné látky:

 • 2,5% kofeinu;
 • od 9% do 19% proteinu;
 • 0,17-0,65% monosacharidů,
 • až 12% taninů;
 • 6-7% pentosan;
 • 4% až 11% kyseliny chlorogenové;
 • 0,4 ​​procent kyseliny vinné;
 • 0,3% kyseliny jablečné;
 • 1,8% z arabinózy,
 • 20,8% manózy;
 • 7% glukózy;
 • 0,3% kyseliny citrónové;
 • 0,2% kyseliny kávy.

Je třeba také poznamenat, významný rozdíl v množství tuku a mastných kyselin. Mohou být použity na 18% z celkové hmotnosti. Kofein v zelené kávy je zastoupena téměř ve stejných objemech jako v pražené, ale další užitečné prvky jsou značně velké. Asi 34% těchto zrn se extrahují (do nápoje při vaření) komponenty. To dělá zrno mocného biologicky účinné látky, nasycení těla s mnoha cenné živiny a zlepšit fungování celého těla.

Zelená kávová výhody a poškozuje

nejsilnější vliv na celkový proud je alkaloid, který je „znakem“ káva – 1,3,7-trimetilxantin nebo jen kofein. Je součástí asimilaci a regulaci hladin glukózy, stimulaci nervového a kardiovaskulárního systému. Jeho hlavní rysy používá pro svůj zamýšlený účel. – ke zlepšení zdraví, fyzické a psycho-emocionální tón

kyselina chlorogenová má silné antioxidační schopnosti. Její vysoký obsah v zelené kávy (o 50% vyšší než smažené) z něj dělá cenný výrobek, bojuje proti stárnutí a vznikem rakoviny. Ten se také podílí na stabilizaci srdeční funkce, prevenci trombózy, ateroskleróza a diabetes. Káva je daleko před obsahu této kyseliny, kromě jiných produktů, tradičně přítomných v potravě.

Vysoký podíl taninů dává kávě charakteristickou trpkou chuť, ale jejich použití není tento případ. Jsou prezentovány zejména tanin, rychle přepravovány krví, zatímco antibakteriální práci. Přítomnost tříslovin v těle, to je důležité pro hladké působení trávicích orgánů, intenzivní regeneraci tkání a odstraňování škodlivých zplodin.

Téměř dvě desítky aminokyseliny životně důležité pro zdravé fungování organismu. Jejich absence brání normální funzionavano pohybového aparátu a svalů. Kromě toho tyto látky aby se cévní stěna odolnější a pružné, a stabilizovat chuť k jídlu.

trigonellinu přispívá k vyrovnání tlaku, regulovat hormonální prostředí těla, mobilizovat metabolických procesů, zrychlit činnost mozku a zlepšení kvality krve.

Green coffee: nuance užitečný efekt na těle

 • Produkt výrazně zvyšuje rozklad tuků, však vyžaduje nejen pití kávy, ale také velkou fyzickou aktivitu. Čisté pití 5-6 šálků zeleného kávy denně nepovedou k přeměně přebytku.
 • Produkt zrychluje výměnné procesy na všech úrovních. Čím vyšší je kvalita látka zpracována, distribuci a zobrazeny. Proto je vhodné pít zelené kávy na hubnutí. Nicméně, s rychlým příjmem objeví a vydatné chuti k jídlu. Musím se ovládnout.
 • Kofein v zelené kávě zamíchá nervový systém a může výrazně zlepšit denní výkon. Závislost tomto smyslu jde o „ne“ a může vyvinout nedostatek spánku a denní režim, nedostatek soustředění, nedostatek energie.
 • Raw káva je slabší hypertenzní účinek, ale lidé s vysokým krevním tlakem je třeba ještě konzumovat s opatrností.
 • Produkt může dezinfikovat a ke zlepšení funkce GI. Nicméně, výskyt chronických i akutních onemocnění, může způsobit zhoršení situace.

Jak pít zelené kávy

Z důvodu rozdílů ve složení a struktuře, existují rozdíly v technice vaření zelené kávy, v porovnání s vaření pražená kávová zrna. Celkově tento proces zabere trochu více času. Pro začátek, oni také potřebují brousit. V závislosti na osobních preferencích, můžete lehce smažíme v suché pánvi za stálého míchání, po dobu delší než 15 minut. Takže, pro přípravu části odpovídající poháru konvenční kávy, by měl trvat asi 1-1. 5 PL zrna na 100-150 ml.

Není potřeba mít příliš jemné broušení, to obvykle trvá 2-3 krát se nastartovat motor po dobu 15-20 sekund. Při absenci mlýnku můžete použít mixér s tryskou pro rozbití ořechy nebo dokonce prosakovat jim v ruce malty. Ve skutečnosti, že nápoj je docela dobře vařené a drcené obilí.

Další kroky:

 1. Turek nebo pánev malá velikost (lopata) naplněné vodou. Musíte vzít trochu víc, než je odhadovaná částka dané of varu. Kapalina se zahřeje, ale nevedly k varu.
 2. Když začnete lézt na vzduchové bubliny jít do vody podzemní zelené kávy a vařte na mírném plameni za občasného míchání.
 3. Pěna je znamením počátku extrakce nápoje. Chcete-li odstranit to není nutné.
 4. Vzhledem k tomu, nástup pěny by měl projít v 2-3 minut, po kterém můžete odstranit kávu před teplem. Voda se změní odstín zelené.
 5. Nápoj se nalévá do sklenice nebo poháru přes jemné síto.

Tento kávový nápoj se liší od běžné kávy z pražených zrn podle chuti a aroma. To je nejužitečnější, pokud jsou užívány půl hodiny před jídlem nebo těžké fyzické aktivitě. V tomto případě, prostě mít čas spuštění aktivní metabolismus a nastavit tělo pro produktivní práci.

Zelená káva na hubnutí

V současné době široce uveřejněné prospěšné vlastnosti zelené kávy na hubnutí. A to je skutečně schopen pomoci, ale pouze v kombinaci s komplexem dalších opatření. Stručně řečeno, zelená káva zajišťuje hubnutí, a je obsažen v procesu a urychluje ji.

Použití pomocného nápoje úspěšně zbavit nadbytečných liber by měla být kombinována s:

 • snížení kalorií denně strava;
 • klesající podíl rychle využitelných sacharidů a tuků ve stravě;
 • zvýšení množství pije denně vodou na 2 litry;
 • zvýšení fyzické aktivity;
 • přechod do čisté plánování energetického systému.

Tímto způsobem jídlo a aktivita zelená káva pomůže „zapnout“ tělo na pravé chvíle pro účinnější spalování kalorií, kvalita jejich zpracování, odstranění přebytečných toxinů. A návrat z atraktivních tvarů nebude držet vás čekat.

Zelená káva se zázvorem na hubnutí

 1. Zahřeje se k varu 3 litry vody.
 2. Přidat 75 g čerstvě mletý fazole.
 3. Cook asi čtvrt hodiny.
 4. Pour přes jemné síto.
 5. Chcete-li smazat malé množství kořenu zázvoru na jemném struhadle a přidejte do kapaliny.
 6. Je třeba použít 200-250 ml tohoto nápoje denně.
 7. OL>

  Olej zelené kávy

  Je zelenožluté tekutý, viskózní na strukturu a máslovou na dotek, mají silnou chuť kávy a hořké chuti. Může být použit v péči o pleť, kadeře nebo nehty. To může zahrnovat masáž kompozic jako několik základních rostlinných tuků.

  Essential káva Olej se získává z listu-stonek masových, kůra, květiny a výhonky kávovníku. Jedná se o kapalinu s velmi bohatým aroma, má lepší kosmetické vlastnosti, aby esenciálních olejů. To je užitečné přidat do masážních roztoků a kosmetických směsí.

  Green kávový extrakt

  extrakt má silný antioxidant, stimuluje činnost mnoha systémů těla, povzbuzující tělo a ducha účinek. Jeho začlenění do stravy může výrazně urychlit a usnadnit proces ukládání přebytečné liber. Nicméně předtím, než začnete koncentrátu, je nutné získat povolení od lékaře.

  V první řadě, vítejte na návykový třeba dát lékař testovat hladinu T3 a T4, stravovací chování a bazálního metabolismu. Skutečnost, že v některých poruch chování jíst a metabolismus využívání zelené kávy extrahovat plýtvání penězi jako drogových zákonů v jiném směru.

  Kontraindikace

  Použití zelené kávy v jakékoliv formě, a to zejména v prvních dobách, by mělo být doprovázeno pozornosti při reakci s těla. Obsahuje mnoho látek, které by mohly způsobit odmítnutí nebo alergické reakce.

  Kdo se nedoporučuje pít zelené kávy:

 • nezletilé a lidé starší 65 let.
 • “jádra” a vysoký krevní tlak;
 • u pacientů užívajících sedativní a antioxidanty;
 • těhotné a kojící ženy.

Případné negativní účinky alkoholu:

 • vápníku oslabený kostí a kloubů;
 • zhoršení symptomu dráždivého střeva;
 • zvýšený nitrooční tlak (nebezpečné u glaukomu);
 • provokovat průjem;
 • zvýšená úzkost, nespavost, rozptyl, podrážděnost, pro nervové poruchy.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...