Vitaelife Pharma Vitamin D3 – jak to funguje, názory, cena

& nbsp;

Nedostatek Kalciferol v dětství vede k křivice státy, středního věku, lidé mají pocit slabosti a bolesti v těle, ve stáří vede k osteoporóze. „Sunny“ vitamin D3 potřebné pro silné kosti, zuby a krve. Pokud je nedostatek vitaminu zvyšuje riziko infekčních, kardiovaskulárních a neurologických onemocnění.

Co je využití vitaminu D3 pro děti i dospělé

Molekula cholekalciferol, pocházející z potravy a syntetizovány díky kůže ultrafialovému záření slunce. Čím více obvyklý název látky – vitamin D3. Ostatní kalciferol, například, ergokalciferol (D2), mají podobné farmakologické vlastnosti.

Proč potřebujeme vitamín D3: h4>

 • pro prevenci zubního kazu, osteoporóza, křivice, selhání imunity;
 • zlepšit absorpci a metabolismu vápníku, fosfátů;
 • normalizace obsahu minerálů v kostech a zubech.

bke bking bred1 Vitaelife Pharma Vitamin D3  jak to funguje, názory, cena Bez kalciferol tělo není schopen správně absorbovat vápník a fosfor. V důsledku toho se mění funkci. Například, je-li nedostatek vápníku je narušen krevní srážlivost. Makronutrient potřebné pro pevnosti kostí, propustnost buněčných membrán, přenos nervových impulsů.

Denní potřeba

Vitamíny do těla s jídlem, nestačí. Endokrinology prokázaly, že v určitých obdobích života Kalciferol spotřebované ve zvýšené míře. pro intenzivní růst, infekční nemoci, poranění kůže je potřeba více vitaminu D3.

Aktivita kalciferol měřeno v mezinárodních jednotkách, které mohou být převedeny na jednotkách hmotnosti. Například, 1 IU = 0025 ug cholekalciferol. 1 ug vitamínu D3 odpovídá 40 IU.

minimální denní požadavky a bezpečná maximální dávka vitamínu D3 (IU / den): H4>

 • Kojenci 0-6 měsíců -. Od 400 do 1000
 • Kojenci 6-12 měsíců -. Od 400 do 1500
 • Děti 1-3 roky. – od 600 do 2500
 • Děti 3-8 let. – od 600 do 3000
 • Děti 8-17 let. – od 600 do 4000
 • Dospělí 18-70 let -. Od 600 do 4000
 • V průběhu těhotenství a kojení. – od 600 do 4000
 • Přes 70 let – od 800 do 4000

.

Pokud jdete na slunných dnech je pokožka dostatečně vitamin D3. Kojenci, starší lidé, představitelé mnoha profesí, málo z nich je na ulici, jen zřídka odešel bez oblečení na slunci. Potřebám organismu v Kalciferol může být vyrovnáno vitaminových doplňků a správné výživy

Více on’attuale.EN:. Sirup clenbuterol: jak používat pro děti, složení a analogy bronchodilatační léčiva

Jaké potraviny obsahují více D3: h4>

 • z tresčích jater;
 • Jikry Black;
 • rybí olej;
 • mastné mořské ryby;
 • máslo;
 • vaječného žloutku;
 • kozí mléko.

bked bking bicuit1 Vitaelife Pharma Vitamin D3  jak to funguje, názory, cena obvyklé stravy obyvatel Evropy neobsahuje potřebné množství D2 a D3. Vědci zjistili, že Kalciferol schodku z 50-90% u dětí i dospělých. Odborníci se nazývá hlavní důvod, proč je nízký přísun v potravě a nedostatečná tvorba cholekalciferolu na kůži.

Příznaky nedostatku a nedostatek vitaminu D3 v těle

zvýšené spotřebě a porucha vstřebávání kalciferol vést k nedostatku biologicky aktivních látek. První nedostatek D3 neprojevuje, protože tělo má kompenzační schopnosti. V budoucnosti, porušil absorpci a metabolismu vápníku, změnit fungování imunitního systému a průběhu zánětlivého procesu.

První příznaky nedostatku: h4>

 • bolesti v kolenních a kyčelních kloubů,
 • časté infekční onemocnění;
 • chronický únavový;
 • sezónní deprese;
 • bolesti svalů.

Když se tělo ztrácí Hypovitaminóza D3 nebo vitamin nacházejí v potravinách, ale není štěpena. V případě, že hladina kalcia v plazmě se sníží, pak absence kompensiruet na úkor „vymývání“ kostí skeletu. Hypo – nebo avitaminóza vedou k osteomalacie a osteoporózy, nervový a kardiovaskulární onemocnění

.

Proč předepsat vitamin D3

Ošetření se provádí při kalciferol osteomalacie, vyskytující se na pozadí metabolických poruch vápníku a fosforu, trauma a prodloužené imobilizace. Léky se vitaminu D3 je určen k prevenci pacientů Hypovitaminóza z vysoce rizikových skupin, kteří trpí poruchou vstřebávání (malabsorpce), chronickým zánětem tenkého střeva, cirhóza jater.

Vitamin D3 přijata: h4>

 • zlomeniny s pomalým tvorby svalku;
 • ztrátu vápníku ( “odplavení” kostí a zubů);
 • metabolická osteopatie (onemocnění kostí);
 • osteoporózy různého původu;
 • křivice a křivice stav;
 • bolesti svalů, spazmofilii;
 • gipocalziemicescoe tetanie;
 • jednoduché lupénka, vitiligo;
 • deficit vitamínu D;
 • osteomalacie.

Vitamin D3 pro děti je předepsán pro prevenci křivice a podobných podmínek. Deficit kalciferol projevuje u dětí s pozdní uzavření fontanelou, ztráta kosterního svalstva. Porucha mineralizace kostí, v důsledku toho, že jsou deformované.

Profylaktické podání D3 je nezbytný pro děti i dospělé s podvýživou, veganské stravě, nedostatečné slunění, a nedostatek tělesné aktivity. Ženy vitamin D3 je podávána po 45-50 let pro prevenci osteoporózy, těžká menopauze. Dodatečný příjem Kalciferol v dospělosti zabraňuje křehkosti kostí, podporuje imunitní systém

Přečtěte si více on’attuale.EN: Hemlock – terapeutické vlastnosti a kontraindikace bylin.

Jaký je rozdíl vitamin D a D3

Kalciferol je komplex 5 steroidu látek podobného fyziologického účinku. Vitamín D neexistuje jako jednotlivé chemické sloučeniny, na rozdíl od každé reprezentativní skupiny. Podle studií 90% zásob vitaminu D v těle, je vzhledem k jeho tvorbě v kůži při osvětlení sluncem. Pouze 10% pochází z potravin.

vyšší dávky kalciferol používané k farmakoterapie. Vitamínové a minerální a potravinových doplňků jsou předepsány pro preventivní účely. Původ vitaminu D nemá vliv na účast v metabolismu. Hodně častěji pro prevenci a léčbu cholekalciferolu (colecalciferolum).

Produkce látky ze lanolin, která se získává při praní ovčí vlny. První vyčistit suroviny, vylučují 7-dehydrocholesterol, ozáří se ultrafialovým světlem. D2 se při stejné zacházení ergosterolu syntetizován z plísní nebo lišejníky.

Jak se vitaminu D3 kapsle pro děti i dospělé

léčivo je ve formě žvýkacích tablet, kapslí, olej nebo voda roztoku. Kalciferol jsou rozpustné v tucích látky, takže olejové roztoky pro injekce a požití je považován za nejlepší volbou.

bked bkery bking3 Vitaelife Pharma Vitamin D3  jak to funguje, názory, cena

Kalcium-D3-MIK tobolky mohou užívat i děti nad 12 let a dospělí-2-3 kusy dvakrát denně s jídlem. Aby se zabránilo onemocnění způsobených nedostatkem vitaminu D, předepsal během 1 měsíce. Léčba osteoporózy byla prováděna po dobu 3 měsíců.

Vitamin D3 pro děti od útlého věku, že je lepší použít ve formě kapek příjmu uvnitř. Minimální dávka způsobující letní maximum a zimu. Profylaktické podávání dětem pokračovat v prvních 2 let života.

Roztok oleje Vigantol jmenovat donošených novorozenec 1 kapku, předčasný – 2 kapky denně. V křivice, je dávka zvýšena na 2-8 kapek za den. Rutinní vstup pro dospělé a děti – 1 nebo 2 kapky / den, syndromem malabsorpce – od 5 do 8 kapek v osteomalacie – od 2 do 8 kapek, pro osteoporózu. – od 2 do 5 kapek

Aquaderm jmenovat novorozená 4 týdny na základě 1-2 kapek za den, s křivicí – od 2 do 10 kapek / den v závislosti na závažnosti, těhotné 1 kapku denně během menopauzy – 1 nebo 2 kapky / den s 1 lžící kapalina. . Stejná dávka doporučení výrobců v návodu k použití řešení Aqua Complivit D3

Více on’attuale.EN: fazole: výhody a škody na zdraví

Aplikace těhotenství a kojení

Cholekalciferol na stupnici možnými riziky pro plod používané ve Spojených státech, patří do kategorie C. To znamená, že příslušné studie nebyly provedeny, nicméně, použití během těhotenství může být odůvodněno s ohledem na potenciální přínos pro matka se zřejmými negativními dopady na plod.

Lék je předepisován těhotným ženám v nízkých dávkách. Dlouhodobé předávkování může způsobit plodu přecitlivělost na vitamín D3, a další nežádoucí důsledky.

Je nesporné, že cholecalciferol přechází do mateřského mléka, jestliže kojící žena bere lék v dávkách vyšších než doporučených několikrát. Při krmení dítě by mělo být pít vitaminu D3 v minimálních dávkách potřeba, aby se zabránilo předávkování na své dítě.

Moderní výzkum ukázal, příznivé účinky vitaminu D3 na reprodukční systém žen. Cholekalciferol užitečné v menstruačních poruch, syndromu polycystických ovarií, příprava pro početí, IVF.

Interakce s jinými léky

Antacida – Gastal, Gastracid, Maalox – s delším používání nebo při vysokých dávkách mají účinek opačný k kalciferol. Hlinité soli ve složení léčiv z pálení žáhy by mohlo dojít při mineralizaci kostí.

Absorpce cholekalciferolu snížit antikonvulzivní léky, antibiotika rifampicin, cholestyramin, který se používá pro prevenci aterosklerózy a svědění kůže, s obstrukcí žlučových cest. Vitamin D3 může zvýšit toxické účinky srdečních glykosidů.

Kontraindikace a nežádoucí účinky

Cholekalciferol by neměl být používán při zvýšené koncentrace vápníku v krvi a moči, a tvorba vápníku kameny (ledvinové kameny). Je zakázáno, aby se D3 s přecitlivělostí na léčivou látku nebo jiné složky kapky / tablet. Kontraindikace jsou selhání ledvin, sarkoidóza.

Vedlejší účinky, často způsobeny alergií na vitaminu D3, hyperkalcemie a / nebo hyperkalciurie. Existuje slabost, bolesti hlavy, svalů a kloubů, nevolnost, podrážděnost. Chronické podávání a předávkování může způsobit zvracení, poruch srdečního rytmu. Znepokojen těžkou žízeň, zvýšení tvorby moči. V budoucnosti, jsou podmínky pro vznik ledvinových kamenů, nefrokalcinózu.

Všimněte si, že cholekalciferol je součástí multivitaminových komplexů. Současný příjem několika přípravků obsahujících vitamin D3 může vést k hyperkalcemii. Při absenci příznaků nedostatku D3, mít minimální dávku léku, nebo jsou omezeny na zařazení do jídelníčku potraviny bohaté na vitamíny.

>>>>  DR Extenda Posouzení
Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 306 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná. Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka. Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow. Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči. V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec. Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.