Zdraví

Vitaelife Pharma Omega 3 – kde ho koupit a jak je cena?

Obsah:

 1. Proč potřebujete omega-3 mastných kyselin
 2. Užitečné vlastnosti
 3. Výhody pro ženy
 4. Výhody pro muže
 5. Kontraindikace

Chcete-li lidské tělo fungovalo optimálně, potřebuje nejen vitaminy a minerální látky a další biologicky aktivní látky. Patří mezi omega-3 mastné kyseliny – stavební materiál pro buňky a tkáně dodávaných s jídlem. Nedostatek biologicky aktivních sloučenin je příčinou kardiovaskulárních onemocnění, chorobných stavů pohybového aparátu. Co prospěšné omega-3 mastné kyseliny pomáhají snížit hladinu cholesterolu, zlepšení stavu kůže, vlasů, nehtů. A pediatři doporučit včetně potravin s vysokým obsahem těchto organických látek v potravě děti pro zvýšení odolnosti organismu proti virovým a bakteriálním infekcím.

Chcete-li zvýšit ochranné síly v těle by měla zahrnout do svého jídelníčku oleje, semena, ryby – hlavních zdrojů omega-3

Proč potřebujete omega-3 mastných kyselin

Lidé, kteří se starají o své zdraví, snaží se jíst potraviny, které obsahují bílkoviny a sacharidy. Tyto biologicky aktivní látky jsou nezbytné pro růst a dělení buněk v lidském těle, které jsou aktivně zapojeny do metabolických procesů. Ale aby tukových příznivce zdravého životního stylu jsou na pozoru, protože věděl, jejich schopnost ucpávat cévy a narušovat gastrointestinální trakt. Lékaři varují, že nedostatek zdravých tuků, dříve či později způsobí ještě vážnější zdravotní problémy.

Omega-3 mastné kyseliny slouží jako rezerva energie těla. Pokud se jejich kvantitativní obsah v denních nabídkách méně než 35-40%, procesy růstu a dělení buněk, je výrazně snížena. Metabolická porucha se stává příčinou zhoršení vzhledu člověka, z něj dělá náchylné k mnoha vnějších i vnitřních negativních faktorů.

Omega-3 jsou tuky, které nadměrné konzumace výživných polévek nebo pečení se usazují na hýždí a břicha. Tyto biologicky aktivní látky podílející se na metabolických procesech, jsou strukturní složky buněčných stěn a membrán. Jedním z nejdůležitějších funkcí – podílet se na výrobě tkání těla na látky podobné hormonům prostaglandinů. Proto je třeba pro muže tyto bioaktivní látky:

 • regulace krevního tlaku;
 • Podpora optimálního stavu velkých a malých krevních cév;
 • fungování srdečního svalu;
 • týmové hladkého svalstva a příčně pruhovaného svalstva;
 • správné inervace (nervový přenos impulsu do centrálního nervového systému).

Úvod omega-3 ve stravě má ​​pozitivní vliv na zdravotní stav dospělé i děti. Proč se lidské tělo často chybí polynenasycených mastných kyselin, protože jsou přítomny v mnoha potravinách? Skutečnost, že omega-3 jsou odolné a jsou zničeny v procesu delším skladování nebo tepelného zpracování. V kusu Smažený mořských ryb obsahuje prakticky žádné užitečné biologicky aktivní sloučeniny. – jsou zničeny za vysoké teploty

Spotřeba potravy s omega-3 zabrání rozvoji hypertenze a náhlé tlakové nárůst
– 25% iherb.com Solgar, omega-3 koncentrátu rybího oleje, 240 Softgels ★★★★★ 1 569 1 177 RUB RUB Zakupte safesmart zkoušek

Užitečné vlastnosti

Pomocí omega-3 žen a mužů především v jejich protizánětlivé aktivitě. Patogenní bakterie, viry, kvasinky, jako je houba, po proniknutí do lidského organismu, začne aktivně rostou a množí. V procesu života vyzařují toxických látek otrávit buněk a tkání. Působením imunitní odpovědi vyvíjí rozsáhlou zánětlivý proces, způsobuje bolest. Má-li se lidské tělo zásobu omega-3 mastné kyseliny, není tam žádný vývoj událostí takovým negativním způsobem. Imunitní systém je spuštěn na špici, zničení infekčních a alergických činidel pro léčbu zánětu.

polynenasycených kyselin, vyznačující se tím, různými příznivými účinky na lidské tělo:

 • potenciace syntéza biologicky aktivních látek (eikosanoidy), které jsou nezbytné pro biochemickou reakci s;
 • zajištění dodávky živin a molekulární kyslík v měkké, kloubní, kostí, chrupavek a svalovou tkáň;
 • zlepšení kontraktilní funkce myokardu,
 • zvýšit pružnost a normalizaci propustnosti kapilár, žíly, tepny;
 • brání rozvoji alergické reakce s – ekzém, kopřivka, atopická dermatitida;
 • urychlit regeneraci poškozených v důsledku traumatu nebo zánětlivém procesu tkání;
 • stabilizace emoční stav. – odstranění vysoce úzkosti a nervové vzrušivosti v důsledku výroby „hormon štěstí“ serotoninu a potlačení produkce „stresového hormonu“ kortizolu

Jednou z nejdůležitějších funkcí polynenasycených kyselin – čištění krevních cév z cholesterolu bloků. Podílejí se na tvorbě lipoproteinů s nízkou hustotou. Tyto konglomeráty transporterowych cholesterolu orgánů-cílů, a pak se odstraní z těla, a to odkládat v tepnách a žilách. Pravidelná konzumace potravin s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin, vám umožní se starat o stavu svých cév.

omega-3 urychlení metabolismu a snižují chuť k jídlu, což vede k postupnému snižování tělesné hmotnosti

pro hubnutí

Polynenasycené mastné kyseliny stimulují optimální funkce gastrointestinálního traktu, zlepšuje peristaltiku a trávení, brání vzniku hnilobných a kvasných procesů. Z tohoto důvodu, omega 3 pro hubnutí se používá pro následující účely:

 • snížení chuti k jídlu;
 • snížení chutě na sladkosti;
 • úplné trávení proteinů a sacharidů;
 • akumulace varování v tkáních škodlivých triglyceridů.

velký význam pro postupné hubnutí a má schopnost omega-3 k urychlení metabolismu. Jídlo nestála dlouho v žaludku a střev, a plné rozebrat a adsorbujte jejich sliznice.
iherb.com Madre Labs, Omega 800, 1000 mg, 30 Softgels rybí tuk ★★★★★ 609 RUB Prodám safesmart stanoviska

Na kůži

špatný stav kůže, vlasy, nehty desky je v přímém poměru k množství polynenasycených mastných kyselin v těle. Tyto biologicky aktivní sloučeniny urychlit procesy látkové výměny, při eliminaci akné, drobné vyrážky a zarudnutí, účinky akné (jizvy, jizvy, jímky). Další výhody omega-3 pro kůži:

 • zvýšit pružnost a pevnost,
 • předcházet předčasnému vzhled obličejových rýh a vrásek.

Čím více v lidské stravě potravin s omega-3, tím rychleji hojit na jeho kůži oděrky, modřiny, popáleniny, vředy. Není divu, že na jevišti rehabilitace po úrazech, lékaři doporučují další příjem polynenasycených mastných kyselin.

Pro spáry

Neurologové a chirurgové vždy předepsat léky nebo doplňky stravy s polynenasycených mastných kyselin pro pacienty, kteří jsou s diagnózou destruktivní degenerativními změnami v jedné z částí míchy. Jak užitečné omega-3 pro klouby:

 • snížení intenzity bolesti;
 • zastavit zánětlivý proces;
 • dodávány do tkáňové molekulárního kyslíku, živin a bioaktivní látky.

Nedostatek omega-3 mastných kyselin v kloubu a chrupavky buněk a tkání v různých časech zvyšuje pravděpodobnost rozvoje osteochondróze artritida, artróza, herniated disky a ischias.

Konstantní spotřeba potravin s omega-3 se zabránilo předčasnému zničení kostí, kloubů a chrupavek tkáně

Výhody pro ženy

Gynekologové doporučují, aby ženy po nástupu přirozené menopauzy zahrnout do svého jídelníčku potraviny s vysokou koncentrací omega-3. Během menopauzy, existují různé porušování metabolismu, což způsobuje křehkost kostí, emoční poruchy, suchost kůže a sliznic, včetně pochvy. Dodatečný příjem polynenasycených mastných kyselin, normalizuje činnost žláz s vnitřní sekrecí, urychlení metabolismu, odstranění neurologické poruchy. Proč ženy vzít omega 3 jiného:

 • snižuje závažnost bolesti při menstruaci;
 • prevence předčasného stárnutí;
 • prevenci benigních a maligních novotvarů v reprodukčním systému, mléčné žlázy.

k odstranění problémů s kůží, nehty a vlasy, umožní zahrnout do denního menu potravin s omega-3

Lékaři doporučují, aby obohatit svůj denní menu, potraviny s polynenasycených kyselin na ženy, které se chystají otěhotnět nebo máte problémy s nadměrné hmotnosti.

Výhody pro muže

Po 45 letech na mužském těle postupně snižuje produkci testosteronu. A z množství tohoto hormonu závisí na plné sexuálního života mužů. Omega-3 mastné kyseliny jsou přímo zapojeny do syntézy hormonům podobných látek, včetně testosteronu.
– 14% iherb.com Madre Labs Rybí tuk omega-3 premium, non-GMO, bezlepková, 100 … ★★★★★ 476 408 RUB RUB Prodám safesmart názory
Dieta pro muže by měla zahrnovat velké množství tučných ryb, ořechy, luštěniny a rostlinné oleje. Že obsahují prospěšné polynenasycené mastné kyseliny. Proč muži vzít omega-3:

 • zlepšení účinnosti;
 • zvyšuje libido;
 • prevenci prostatitidy;
 • prodloužit dobu trvání pohlavního styku.

Lékaři doporučují, že lidé, kteří plánují stát otci, dodatečné použití omega-3 mastných kyselin ve formě léků, nebo doplňky ke zlepšení kvality a množství spermií.

Kontraindikace

Výhody a poškozuje omega-3 mastných kyselin jsou přímo závislé na vhodnosti a správnost jejich použití. Když se v lidském těle se rostlinné a živočišné potravy má dostatečný počet těchto organických sloučenin, další příjem farmakologických přípravků nebo biologicky aktivních přísad způsobí předávkování. Hlavními příznaky tohoto ohrožení lidského zdraví stavu zahrnují takové příznaky:

 • narušení trávicího traktu – nevolnost, zvracení, plynatost, průjem nebo zácpa;
 • ospalost, letargie, slabost, závratě;
 • bolesti hlavy, kloubů, bolest svalů;
 • chudé srážení krve je tvorba velkého hematomů, a to i pro menší zranění;
 • hypotenze; ​​
 • bolest nebo jiné nepříjemné pocity v játrech.

Mastné kyseliny jsou nedílnou součástí téměř všech biochemických procesů v lidském těle. Proto je velmi vzácná individuální nesnášenlivost z těchto biologicky aktivních látek. Kontraindikace Hlavní kontraindikace omega-3 mastných kyselin jsou:

 • hypervitaminózy;
 • špatná asimilace stopových prvků vápníku nebo jeho přebytku v lidském těle;
 • pokles funkční činnosti štítné žlázy;
 • otevřená forma tuberkulózy.

další příjem omega-3 mastných kyselin je zakázáno, když špatný krevní srážlivosti nebo přítomnost krvácení (puklin, hemoroidy, rektální). Kontraindikace zahrnují akutní a chronické onemocnění jater a ledvin.

Milí čtenáři Priroda-Znaet.ru Hlasujte pro článek: (hlasy 1 , průměrné hodnocení: 5,00 z 5)
Loading …
Sdílet s přáteli:

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...