VaricoSocks - ponožky, jak to funguje? Jaké jsou názory
Zprávy

VaricoSocks – ponožky, jak to funguje? Jaké jsou názory

Křečové žíly jsou nejen nepříjemné z hlediska

estetiky, ale také o všech skutečnostech, které zdraví. Je to opravdu nemoc, která vyžaduje, aby prevence a léčby. Spuštění křečové žíly vede k deformaci cév, vředy, necitlivost dolních končetin.

Hlavními faktory, které ovlivňují vznik a progrese křečových žil – nadměrné zatížení na nohou. V dnešní

době lidé, kteří nejsou vyhnout se takovému stresu, proto je nutné k udržení zdraví nohou pomocí speciálního spodního prádla. Kompresní ponožky -. To je nejpopulárnější volbou

Aby se vešly kompresní ponožky?

Kompresní ponožky, Zip Sox jsou vytvořeny ze speciální úpletu s tónování a podpůrnými vlastnostmi. Pružný materiál umožňuje nádoby uvolnit, a posiluje cévy, a tak nebude dále rozvíjet křečové žíly. Tento produkt je ideální pro ty, kteří trpí bolesti a nepříjemné bolesti v nohou, otoky, a to zejména poté, co pracovní den.

Ponožky dělat to mnohem jednodušší odejít a dát klid a eliminovat nepohodlí. Produkt funguje stejně dobře pro muže a ženy. Tvůrci se postaral možností pro všechny a jsou zahrnuty v rozsahu tohoto modelu je „unisex“.

Moderní flebologů se důrazně doporučuje nosit kompresivní punčochy na těhotné ženy s prvním dnem těhotenství. Taková prevence nikdy nemůže ublížit i ti, kteří nikdy vykazoval známky křečových žil.

V průběhu těhotenství, tam jsou hormonální přepětí a změny, takže stěny žil a cév elastické. A přibývání na váze, tlak na ně se zvyšuje. Kompresní ponožky rozkládá tlak na fólii a snížení krevní stáze, což je důležité pro budoucí matky.

Produkt VaricoSocks

Zip Sox je kompresní ponožky na zip vyrobené z vysoce kvalitního materiálu. Produkt běží z kompresního tkaniny, dává určitou kompresi krevních cév. Pro upřesnění, pak je směs: 80% neopren, 20% polyester. Plně takového materiálu je vyrobena pouze z lékařských ponožek. Zastavte součást preventivních modelů vyrobených z konvenčních textilií, které nemají žádný tlak. Sportovní model má výrazný design a je konstruován tak, že existují nejen plavidla, ale také k udržení svalů.

Nákup kompresní ponožky, je třeba dávat pozor na některé faktory:

Prodám komprese ponožky může být ve specializovaných ortopedických obchodů, lékáren, a dokonce i v internetovém obchodě,

po získání všech nezbytných informací od konzultantů. Nicméně, měli byste věnovat pozornost kvalitě výrobků a spolehlivosti prodejce. Výrobek nesmí mít otvory, křupky a vyčnívající závity. Velikost musí odpovídat zadané parametry a materiál by neměl obsahovat hrubé syntetických vláken v kompozici.

Použít VaricoSocks

Pokud chcete nosit kompresní prádlo docela snadné, ale Zip SOx je vybavena zipem, který výrazně usnadňuje řízení. Spona je možné nosit na těle, a od něho. Ponožky jsou k dispozici ve dvou barvách: černé a nahý, který vám umožní diskrétně nosit výrobek za punčochové kalhoty a kalhoty. Komprese odolné proti opotřebení, ale vyžaduje každodenní mytí rukou. Stále více a více lidí uvědomovat výhody VaricoSocks, ale netroufám nosit, takže koupit model je „unisex“ určené pro ně.

Obecně platí, že koleno Zip SOx mají své výhody a vedoucí postavení na trhu pro terapeutické kompresní prádlo:

 1. Anatomický střih VaricoSocks reguluje úroveň komprese, což vede k terapeutickému účinku přípravku. Maximální tlak u kotníků, středně pod koleny a nejslabší. – v tele oblasti a nohou
 2. První použití podstatně mění smysl nohou. Objeví se snadnost a pružnost chůze. Pocit, že masážní a tonizační účinky. Cévní stav zlepšuje bez chirurgického zákroku.
 3. Odstraňuje bolesti, protože to zlepšuje krevní oběh.
 4. Univerzálnost produktu vám umožní to i muže a ženy různého věku používat. Je důležité vybrat správnou velikost.
 5. Ponožky jsou vhodné pro každodenní použití a mohou být na nohou po dobu až 24 hodin denně.
 6. Products pohodlné používání, snadno odstranit a nasadit. K dispozici je tvarovaná pata, prodyšná ponožka.
 7. VaricoSocks univerzální pro pravou a levou nohu.
 8. Produkt diskrétně pod oblečením.
 9. OL>

  Účinnost využití Zip SOx

  Efektivita je závislá na správně zvolené velikosti. Maximální výsledku se dosáhne v případě, že

  velikost S / M má výšku 30-36 cm podpatek a množství telecí 20 až 42 cm pro velikost L / XL výška paty je 34 až 43 cm, s objemem 20-48 cm telete

  V důsledku působení zip Sox, obnovuje prokrvení dolních končetin, posiluje žíly a ventily, sníženou křečových. Pro všechny nádoby a ventily, další ložisko, které eliminuje krevní stagnaci.

  Knee pohodlně nosí díky zipu. Preventivní opatření se spustí ihned po uvedení na. Výrazně zlepšuje krevní oběh, zmírnit pocit bolesti a nepohodlí. Aby bylo možné zbavit unavené nohy Již není třeba kupovat hory léků a nesnesitelných výstřely, ale stačí koupit kompresní ponožky a nosit s radostí a přínosem.

  Kompresní ponožky se charakterizovalo pouze na pozitivní straně. Majitelé tohoto výrobku tvrdí, že je to pohodlné na nošení a pro nošení pod oblečením používat doma i v práci. Vysoká poptávka podkolenky jsou velmi populární mezi turisty a cestovatele, protože po dlouhé hora a řeka procházky, jeho nohy cítit napětí a únavu. Ponožky fit nohu pohodlně a nevytvářejí nepohodlí. Jejich tenký a pružný materiál může být připevněn k noze a nebrání v chůzi. Ponožka vhodná pro jakýkoliv druh obuvi: obuv, tenisky, podpatky a dokonce i břidlice

  .

  recenze o kompresních ponožek, Zip

  Sox většinou úžasné. Mnozí píší, že jsou ideální pro ženy a muže, mají velkou smrštění v noze a nemají žádné omezení k použití. Velmi dobré kolenní lidí, kteří jsou nuceni pracovat na svých nohou, nebo se zabývají neustálým chůzi. Šťastní majitelé říkají, že pocit při masáži během jízdy, což je prospěšné pro fyzické a duševní zdraví.

  Knee stojí za to koupit, i kdyby jen proto, že jsou velmi příjemné na dotek, netřepte a nemněte. Jsou ideální pro každodenní použití, takže mohou klidně strávit celý den v práci, dělat běh. Zdravotní péče se může stát příjemný a pohodlný zábava, aniž by vás zatěžovat zbytečnými a zbytečných starostí spojených s návštěvami u lékaře.

  Jít na oficiálních stránkách!

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...