Krása

Uniderm – názory, komentáře, cena, kde koupit

Mast Uniderm jmenován v zánětlivých onemocněních kůže. Pomáhá vyrovnat se s zarudnutí, svědění, vyrážka.

Uniderm – účinek mast

krém (mast) Uniderm – farmakologický lék ze skupiny sestávající z glukokortikosteroidů (GCS) pro lokální použití. Hormonální masti, aplikuje lékař realizován podle receptu. Kompozice je reprezentován 1 mg mometason (mometasonfuroátu) a dalších přídavných složek:

Tento nástroj se provádí v trubkách 15 a 30 g, cena za 15 g 230 …. Alespoň na trhu najdete krém pod stejnou značkou, která se používá k léčbě skalp.

Jako jiné kortikosteroidy, mometason pomáhá produkci specifických proteinů, které inhibují produkci lipokortinov a kyseliny arachidonové. Ten přispívá k výběru nových částech mediátory zánětu (leukotrieny, prostaglandiny). Snížíte-li povolenky v krvi těchto látek k lokální zánětlivá reakce odezní příznaky snížit zánět. Lokální aplikace systémové absorpce je minimální, ne více než 0,5% účinné látky. Po 6-8 hodinách aplikace detekován v krvi mometason.

Indikace a kontraindikace Uniderm

Droga má řadu indikací, může být použit u dětí a dospělých s jakýmikoli kožních dermatóz jsou přístupné terapie kortikosteroidy. Mezi ně patří různé zánětlivé patologické stavy se alergické a autoimunitní povahy. U dětí mast pomáhá Underm atopickou dermatitidou (neurodermatidy), který se nachází ve velkém počtu dětí. Lék může být použit k diatéza, alergické vyrážky v odpovědi na alergeny:

Dlouhý průběh Uniderm předepsán pro psoriázy, tato forma onemocnění v hlavě je nejlépe působí mléko. Také samozřejmě použít je znázorněno na systémový lupus erythematodes v kůži (discoidea) formě. Chcete-li snížit svědění, můžete použít hormonální mast proti bodnutí hmyzem. – vosy, včely, komáry

také nasvědčuje tomu, svědivá dermatitida, lišej plochý, pityriasis rosea, chronické formy lišejníků, seboroická dermatitida. Kontraindikace na léčbu je důležité zvážit řadu z nich tím, že snižuje imunitní odpověď je exacerbace onemocnění. Mezi ně patří:

Je zakázáno být léčeni mastí pro periorální dermatitidy, hypersenzitivní na složek masti, reakce s na zavedení vakcíny. Během těhotenství a kojení je povoleno pouze aplikace jednorázový na malé oblasti pokožky, dlouhodobá léčba je zakázáno. Věkový limit je 6 měsíců od věku Uniderm předepsané pro děti.

Návod k použití

nástroj se používá pouze externě. Slouží jako symptomatické léčby a nevylučuje dále vliv na příčiny patologie (například působení alergenů). Postižená oblast s tenkou vrstvou krému, počet aplikací jednou / den. Doba trvání účinnosti. Nedoporučuje se používat kortikosteroidy déle než 10-14 dní, jinak je to možné „syndrom z odrazu“ (zarudnutí a zvýšené zánět kůže). Psoriáza, lupus léčení je možné během několika měsíců, ale pouze pod dohledem lékaře.

Při delším použití ve vysokých dávkách, je zde riziko systémových účinků. Předávkování může nastat tyto příznaky:

je postupné odstranění Uniderm se provádí paralelně symptomatickou léčbu, korigovaná rovnováhy elektrolytů. S velkou opatrností terapie na tváři – riziko systémové absorpci výše. Stejnou pozornost je třeba léčit, pokud kožní onemocnění se vztahuje na místech, kde jsou přírodní záhyby kůže. To se nedoporučuje používat Uniderm na velkých plochách, pod okluzívní obvazy. U dětí je rychlost by neměla přesáhnout 5 dní, minimální dávky.

Vedlejší účinky Uniderm

Během léčby lokální kortikosteroidy často vyvinou vedlejší účinky. Může způsobit suchost, vyrážky, podráždění, svědění, pálení, které jsou příznaky intolerance, alergické reakce s na mast.

Zneužívání na obličeji může rozvíjet folikulitida. – zánět vlasových folikulů

Jako vedlejší efekt je zde riziko vzniku akné, atrofické procesy a maceraci kůže u dětí je často potničky. Někteří lidé mají kůži strečink – strie objeví periorální dermatitida

.

Jak nahradit Uniderm protějšky

analogy mast Uniderm konstrukce, které obsahují rovněž mometason a další masti ze skupiny kortikosteroidů:

kompozice léčiv Cena, RUB mometason mometason 210 Elokom-mometason, kyselina salicylová 380 Momet-mometason, kyselina salicylová mometason Silcare 510 150 170 Akriderm Betamethason Hydrokortison Hydrokortison 70

Informace o interakci a vzájemné ovlivňování Underme a alkoholem nejsou zastoupeny. Mast je předepsán současně s protizánětlivými a antibakteriálních prostředků vnější operace, byla pozorována účinnost redukce. Ale anticoagulants a kortikosteroidy společně se nedoporučuje – zvyšuje riziko krvácení a dalších vedlejších účinků antikoagulantů

.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...