Zprávy

Silane Guard – tekuté sklo, názory, cena, kde koupit, originál, nebo je to stojí za to?

Silan Guard je jednosložkové tekuté sklo od japonské společnosti Willson, je navržen tak, aby chránit karoserii před nečistotami, poškrábáním a menším mechanickým poškozením. Hodnocení zákazníků na Silan stráže je rozdělen: někteří majitelé automobilů psát o výhodách peněz než analogů, jiní říkají, že rozvod se nijak neliší od běžných šamponů

.

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

Chcete-li se dozvědět pravdu o tom, Vodní sklo Wilson se rozhodl koupit výrobek od autorizovaného prodejce a provést průzkum nástrojů s pokyny, fotografií a cen.

Co to znamená: složení a popis zboží Silan Guard

Podle výrobce, Willson Silan stráže pro automobily sestává z inovačních komponentů, jako jsou oxid křemičitý, oxid Nanook a silikonové polymery, které po aplikaci tvoří automobilu ochranný povlak s vodoodpudivým účinkem. Složení spreje je vhodný pro tmavé a světlé vozů. Chemická reakce nenese negativní dopad na nátěrové hmoty a částí těla dopravy.

Kompletní sada tekutého skla z Japonska následující:

 • Balení láhev;
 • Houba;
 • ubrousek;
 • Speciální ochranné rukavice;
 • Návod k použití v Europen;

Pokud po objednání, balíček přišel pro vás s jinou sadou Možná jste dostali trh s náhradními díly. Takže nedoporučuji kupovat produkt na aliexpress nebo jiném čínském obchodě. Koupil jsem od oficiálního výrobce spreje.

Jak se přihlásit Silan Guard

Použití tohoto řešení je možné pouze v dobře větraných prostorách nebo venku (první možnost přednostní). Při práci dejte pozor nevystavovat silonovoy ochranu pokožky a hlavně sliznice.

Technologie nanášení silanu Guard na nové auto:

 1. důkladně umýt tělo vozu (nejlépe s pomocí motoru);
 2. Nechte stroj vysušit a léčit místo aplikace tekutého skla s odmašťovací;
 3. zvlhčí houbu poskytnuté v soupravě, koncentruje se a střídavě použít silnowo ochranu na střechu, dveře, kapota, trupu a jiné části vozidla;
 4. No repairauto těla krytu ubrousku z balení;
 5. Po zpracování se vyhnout mytí aut a přímého slunečního záření v průběhu 8 hodin.

ojetých automobilů způsobu použití silanu, stráž se liší pouze v dodatečné leštění při přípravě laku a odstraňování rzi před aplikací vodotěsný. Pokud je váš vůz již překreslil před zpracováním je lépe kontrolovat lak o vlivu jednotlivých složek prostředků.

Jedna láhev z vosku snadno trvá 3-4 manipulaci automobilů. Výrobce doporučuje použít směs v několika vrstvách, – tím se vytvoří dodatečný polymerní film, který chrání před menšími škrábanci (např. Z větví stromů a keřů)

.

podvádění, nebo ne: znalecké posudky o produktu

Studium názory kupujících se setkal několik negativních recenzí Silan gardy: nefunguje, nevysušuje, není lesklý a další připomínky. Moje zkušenost s touto autokosmetiky byla pozitivní.

Práce na čerpací stanici byl schopen provést srovnávací zkušební kapaliny nové a bývalý v používání automobilů.

Jak můžete vidět, když se objeví léčebný efekt zrcadlení Shine. Skutečnou výhodou před a po použití leštění byla pozorována po dobu delší než 2 týdny (v době psaní). Nechci omezit čtení recenze on-line a rozhodl se požádat odborníky ze sto.

Andrew Elenin, mechanik v STO

Závěr Andrew: Silan Guard – podvod a podvod. Ale já bych rád jeho a svou pozornost na důležité nuance, díky kterým účinnost využití silanu bylo pod očekáváním:

 • V prvním případě, že klient přinesl již vytištěna obalových prostředků. Tedy říci, se 100% jistotou originál nebo padělek;
 • Podruhé Andrew koupil tekuté sklo na čínské webové stránky za nízkou cenu. Jak jsem řekl na začátku článku, při objednávce sprej není oficiálním distributorem, Riskujete házet peníze do větru;
 • Specialista neměl odmastí lak, a toto je jeden z předpokladů pro pozitivní

Kolik je Silan Guard

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

Když jsem si koupil, na oficiálních stránkách byla cena …. Teď je tu akce a cena původní Silan Guarde vyrobené v Japonsku se:

 • Evropa – 1990 …
 • Ukrajina – 890 Kč;
 • .

 • Evropa – 39-49 €
 • Ostatní země je třeba zkontrolovat u svého operátora.

ne velké peníze, pokud vezmeme v úvahu skutečnost, že jedna aplikace tekutého skla bude trvat nejméně 22 dní a jeden jar trvá 3-4 krát velkorysou leštění. Celkem za & nbsp; … dostanou šest měsíců pokrytí za skvělou cenu. Doba platnosti až 5 let. Samozřejmě, že je lepší, aby od výrobce než cent od někoho, kdo není jasné.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...