Zprávy

Provocative Gel – názory, cena, kde koupit, lékárnu, je to za to?

V současné době, mnoho párů se potýkají s různými problémy v sexuálním životě. Ne každá žena může dosáhnout orgasmu, i když její partner je milenec. Obvykle to není způsobeno tím, že muž nebyl zažil dost pro to, a fyziologické zvláštnosti ženského těla, například tupým erotogenní citlivost. Zde může pomoci speciálních přípravků, z nichž jeden je gel Zachycení.

Složení Provokativní gel

Quality sexuální život je velmi důležité. To je nejen pro fyzické a duševní uspokojení ze sexu, ale také přispívá k posílení vztahu mezi mužem a ženou, a tím i harmonie v každodenním životě. Kromě toho se prodloužená nepřítomnost uspokojení z pohlavního styku vede k tomu, že dvojice jednoduše odmítne sex, a to je plná nejrůznějších problémů týkajících se reprodukčního systému.

Z tohoto důvodu účinné afrodiziakum může být skutečný zachránce rodinný život. Gel byl vyvinut za účasti odborných andrologists a sexuologů. Hlavní důraz je kladen na přírodních složek rostlinného původu, vzhledem k tomu, syntetické nebo chemické přísady jsou zcela chybí.

Kromě toho, kůže je změkčena, které je dosaženo tím, že se k prostředku glycerin. Je důležité si uvědomit, přítomnost kyseliny mléčné, který stabilizuje kyselina-alkalickou rovnováhu pochvy.

Jako primární vzrušující prostředek použitý mátu, a kofein. Tyto komponenty způsobují mírné podráždění sliznice, takže se stávají citlivější. Inhibitor PDE5 je enzym, hyaluronidáza, kvalita chrání sliznice před poškozením, a je také přírodní antiseptikum, který významně snižuje riziko infekce. Tento bod zajišťuje bezpečnost použití gelu, protože proces pohlavního styku výskyt trhlin a jiných drobných poranění jsou běžné. Ke zlepšení účinnosti s pomocí speciálních cviků.

Gel funguje jako provokaci pro muže

Nejprve je třeba poznamenat, že tento lék nemá vliv na hormonální a další fyziologické procesy, které ovlivňují reprodukční funkce a potenci. Podstatou gelu je, že jeho aktivní složky stimulují aktivnější produkci hormonů, které zlepšují kvalitu pohlavního styku. Také, droga má přímý vliv na místní krevní oběh. Cévy v penisu rozšířit a to znamená, že přístup krve pro ně stává snadnější. To zlepšuje a rozšiřuje udržitelné erekce.

Je známo, že gel sex Provokace přispívá k další aktivní rozvoj těchto hormonů:

  • endorfinu je známo, že veškeré štěstí hormonu, takže oba Muž a žena má zajištěnou fyzickou i morální satisfakci z intimity a na nejvyšší úrovni. Endorfiny jsou pro psychologický moment v sexuálním životě velmi důležité, protože to pomůže přivést partnera;
  • serotonin – tato látka je vyráběna jako muži a ženy. Zástupce silnějšího pohlaví, podporuje delší erekce a účinně bojuje s předčasnou ejakulací – tuhá výhody pro svého partnera. Co se týče žen, serotonin pomáhá dosáhnout rychlejší a trvalejší orgasmus;
  • dopamin – hormon, který odstraní všechny zákazy. Jeho výroba se podílí na vzniku psychologické svobody. Jinými slovy, partneři přestanou stydět, zmizí nejstabilnější komplexy. Z tohoto důvodu, mnoho párů se snaží něco úplně nového ve svém sexuálním životě, a to výrazně zlepšuje jeho kvalitu;
  • oxytocin – podpora biologicky aktivní látka, která je ve spojení se všemi ostatními hormony. Její činnost je podobná působení dopaminu – pomáhá uvolnit, takže uspokojení z pohlavního styku bude maximální

.

To znamená, že účinek gelu na prvním místě, zaměřené na zvýšení produkce sekundárních hormonů, které nejsou hlavní žena nebo muž biologicky aktivních látek. V souladu s tím, negativní dopad na hormonální rovnováhy č.

Metoda aplikace Provokativní Gel

Poradenství má velmi jednoduchou aplikaci. Podle pokynů, které byly dodány s drogou, gel se nanáší na čisté penis, respektive budete muset osprchovat před touto událostí. Dále malé množství krému aplikuje na penis a jeho hlavě. Nezbytné RUB hmotě lehké pohyby masážních k distribuci po celém povrchu penisu. Pro usnadnění postupu, je žádoucí, aby to bylo v ochablém stavu.

Navzdory tomu, že tento nástroj je určen pro muže pouze pro ženy. Droga se nechá umístit na její genitálie, jak vně, tak uvnitř. Pro více možností, můžete použít krém pro použití na nejrůznějších erotických pomůcek, antikoncepce, atd.

Gel začne působit během několika minut po namočení. To se projevuje v první řadě, pocit rostoucí pocit tepla, které se šíří po celém pohlavní orgán. Podobné pocity byli zkušení a žena, v případě, že krém byl aplikován na ní. Výrazně zvyšuje libido. Poté můžete přejít přímo k pohlavnímu styku.

Vedlejší účinky a zvláštní pokyny Provokativní Gel

Významnou výhodou tohoto nástroje je, že ve skutečnosti nemá žádné kontraindikace. Klinické studie ukázaly, žádný vliv aktivních složek gelu na genitálu, včetně vnitřní, sliznice, kůže, atd. Sexuální a reprodukční funkce se nemění.

Je třeba mít na paměti, že vždy existuje šance, jste přecitlivělý v těle některých látek v přípravku. Pokud tomu tak je, reakce na jeho použití bude alergický, vyjádřený zejména ve vzhledu charakteristických lézí na kůži. V tomto případě, z dalšího použití gelu by měl být okamžitě opuštěné.

Je také důležité si uvědomit, že provokace není prostředkem ochrany před nechtěným těhotenstvím. Totéž platí pro různých infekčních nemocí, které mohou být přeneseny v průběhu intimity.

Významnou nevýhodou tohoto léku je její velmi vysoká cena. Na druhou stranu, všechny farmakologické látky zaměřené na léčbu problémů s reprodukčního systému, mají o nic méně, a ve většině případů -. A dokonce i vyšší náklady

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...