Zprávy

Peruvian Maca – názory, cena, kde koupit, kolik to stojí

Chemické léky mají mnoho vedlejších účinků a ne vždy pozitivní vliv na zdraví. Stále více populární v moderním světě používají bylinky pro různé zdravotní problémy. Vyhnout se nadměrné expozice prášky na těle a zlepšení sexuální výkonnosti mužů slibují prodávajícím peruánský Peruánský Maca -. Rostlinný doplněk stravy z Jižní Ameriky

Peruvian Maca – co to je a kde

Peruvian Maca se pěstují v horských oblastech v Jižní Africe

Vědecký název rostliny – Lepidium meyenii brukvovité. Vzhled a složení podobné známé Europen kořenové zeleniny – ředkev. Maca je často přirovnáván k ženšenu, ale ovoce se liší ve svých vlastnostech od tohoto a dalších „analog“. Pěstovat zemědělské kultury v horách Peru, Bolívie, Argentina, a v dalších oblastech není zakořenit, netvoří masitý kořenová zelenina je nejvíce výživnou část rostliny. Hlízy mají žlutou barvu, někdy jsou bílé a růžové odrůdy.

V Peru, Maca je domácí produkt vzrostl po celá staletí. Ovoce obyvatelé země jsou široce používány v potravinách v čerstvé, vařené formě. Nejčastěji vařené hlízy jsou bušil s mlékem a dostat jídlo, které se podobá bramborovou kaši. Chcete-li uložit Mac po dlouhou dobu, je rozdrtil, odmastí a suší, a potom se rozemele na prášek. Jako takový, kořen může být skladován po dobu několika let.

V naší zemi, bylinných jsou nejčastěji dodávají ve formě prášku, který se používá jako Bud nebo adaptogen, není droga. Odborníci připisují Mac kategorie superfood jako mimořádně hodnotný produkt, bohatý na vitamíny a minerály . Nejpopulárnější tento dodatek je populární mezi muži mají problémy s sexuálních funkcí.

galerie

Foto: formy peruánské Maca

Prášky s extraktem z peruánské máku mohou obsahovat další přísady, ve složení kořen rostliny může být žlutá, bílá a růžová kořen má mnoho prospěšné vlastnosti, ale především on je ceněn pro svou schopnost zlepšit reprodukční funkce u mužů
Maca prášek může být žlutá, bílá, hnědá a dokonce i narůžovělý odstín prášek rozdrceného kořene rostliny mohou být přidány do potravin

Vlastnosti výrobku a dopad na zdraví lidí

peruánské Maca zlepšuje potenci a zvyšuje libido

peruánské Maca je považován za produkt s aphrodisiatic vlastnostmi, pozitivně ovlivňuje zdraví lidského reprodukčního systému. se však klinické studie nebyly provedeny, a účinnost opravných prostředků není vědecky dokázáno. Ve Francii Maku ještě necítí v důsledku přítomnosti v zemi kořen mutagenních složek. Rozhodování o použití použít výrobek nebo výrobky s vaším obsahem, se doporučuje konzultovat s lékařem.

Názory odborníků týkající se účinnosti peruánských máku v léčbě sexuálních dysfunkcí u mužů liší. Někdo tvrdí, že zlepšení zdraví díky autosugesce, někdo doporučuje Mac, s ohledem na to hodný alternativu k Viagra a další chemické léky, které povzbuzují potence. Seznamu složek produktu, ve skutečnosti může mít pozitivní vliv na výkon a zdraví mužů obecně:

 • mastné kyseliny potřebuje tělo pro optimální výkon, reprodukčních orgánů;
 • alkaloidy poskytují močového ústrojí zdraví;
 • glukosinoláty a thiokyanatany – přírodní antioxidanty, které pomáhají v boji proti rakovině;
 • b vitamínů, C, E tón, zlepšení metabolismu, zvýšit efektivitu, urychlit regeneraci organismu po pohlavním styku;
 • minerály (fosfor, zinek, měď, železo, hořčík, a další), zvýšení průtoku krve, podporují rozvoj pohlavních enzymů a zvýšení hladiny testosteronu.

Příjem peruánský Peruánský Maca umožňuje snížit riziko zánětlivých onemocnění urogenitálního systému, poskytuje dávku energie, zlepšuje metabolické procesy v těle.

Jedinečné složení z máku, podle některých odborníků, přispívá ke zlepšení reprodukční funkce u mužů:

 • zlepšuje kvalitu spermatu, zvyšuje počet a pohyblivost spermií;
 • zvyšuje sexuální aktivitu, reguluje funkci erekce;
 • zvyšuje libido;
 • zpomaluje proces stárnutí;
 • zvyšuje odolnost a snižuje sexuální “pause” mezi sexuální akty.

Vezměte peruánské Maca muže je vhodné nejen řešit problémy s potencí, ale také v boji proti chronické únavy, zlepšení fungování erekce žlázy, zvýšení vytrvalosti během intenzivních fyzických aktivit.

Názory lékařů a odborníků

Návod k použití: jak a kolik

Kapsle obsahující peruánské Maca je pouze pro jednorázové použití

Nejužitečnější je pro tělo je čerstvý kořen rostliny, ale z něhož se vyrábí v Evropě, je problematické. V supermarketech, drogeriích a internetových obchodů můžete najít peruánské Maca v sušené formě nebo extraktu. A ta druhá možnost je slušná alternativa čerstvých hlíz, nicméně, extrakt se používá méně prášku, protože jeho specifickou chutí a vůní. Suchý práškový Maca kořen se prodává ve formě kapslí, tablet nebo prášku, může být dále obohacen dalšími živinami pro zdraví mužů.

Rozhodování o tom, začít užívat peruánské peruánské Maca, platí následující pravidla:

 • pro prevenci různých onemocnění reprodukčního systému a udržení tělesné tón se 5 g prášku denně;
 • pro terapeutické účely, je dávka prášku může být zvýšena na 10-12 gramů na den;
 • jednou týdně, měli byste dát pauzu 1 den;
 • prášek může být odděleně od potravin, pitné vody, nebo do nevytápěných hotových jídel, nápojů (teplota není větší než 45 stupňů);
 • neberou drogy v noci, aby se zabránilo nespavosti;
 • návod ke konkrétnímu léku s peruánské Maca může obsahovat jednotlivou dávku a doporučení pro přijetí, je třeba postupovat podle pokynů výrobce;
 • průběh obvykle nepřesáhne 20 dní, může být opakován po přestávce měsíc.

Možné poškození a kontraindikace

Peruvian Maca je povoleno pro použití u mužů všech věkových kategorií

Ve většině případů, peruánský Maca je dobře snášen v těle. Nicméně, je možné, že případy individuální nesnášenlivosti složek, alergické reakce s. Obvykle je to kvůli předávkování výrobku nebo jiné porušení pravidel pro přijetí. V těchto případech, může být:

 • nespavost;
 • podrážděnost;
 • zažívací poruchy.

Kontraindikace pro spotřebu Maca patří těhotenství a kojení, vzhledem k nedostatku vědeckých experimentů zahrnující těhotné a kojící ženy.

názory na peruánské Maca

Vitanage: Jak mohu vyměnit lék

Chyby v posteli muže – vážné citové nouze. Situace může být upravena pomocí bylinných a lidových metod

Moderní farmakologie nabízí širokou škálu prostředků pro řešení sexuální problémy u mužů, kromě peruánské máku. Před recepcí je nutné pečlivě prostudovat manuál, složení, informace o kontraindikacích a vedlejších účincích, aby nedošlo k poškození zdraví reprodukčního systému. V závislosti na účelu recepci si můžete zvolit vhodný lék na bázi rostlin. Pro zlepšení účinnosti jsou:

 • Kapsle “Organics”. Přijata single před pohlavním stykem. Která se uskutečnila v hodině a udržuje vliv na dní. Hlavními součástmi drogy -. Dereza Číňanů, rajčat semen extraktu, Yam, lékořice, ženšenu a dalších léčivých rostlin
 • Tablety Golden mořský koník. Doporučuje se, aby se kurzy. Přípravek tóny těla, zlepšuje fyzickou odolnost při pohlavním styku má pozitivní vliv na spermatogeneze a potence. Účinná látka -. Extrakt z mořského koníka a ženšenu
 • The Drug “Sealeks Forte.” možný pozitivní efekt na následující den po zahájení příjmu, doporučujeme vám pít po dobu 1-2 týdnů. Poskytuje komplexní pozitivní vliv na blahobyt, podporuje fyzickou aktivitu, zlepšuje erekci. Základem kořene přípravy, Saw Palmetto, lékořice a ženšen.
 • Kapsle “Ali Caps”. Mají skutečný pozitivní zpětnou vazbu a posudky expertů. Trvat několik týdnů. Mezi očekávané účinky – zvýšení libida, zlepšení erekce. Ve složení rostlinných extraktů Damiana a amoxil, Eurycoma longifolia.

Chtějí zlepšit účinnost a prevenci onemocnění erekce, můžete použít tradiční medicíny, která účinnost není horší než tablety, kapsle a prášky z obchodů. Pro tyto účely se používá odvary z bylin:

 • calamus;
 • ženšen;
 • St. Třezalka;
 • kopřivy;
 • lopuch;
 • pivoňka;
 • psyllia;
 • lékořice a další.

Podle spotřebitelských posudky, vliv na mužskou potenci peruánské máku může být dvojznačný. Nicméně, vzhledem k různorodé složení a přítomnost cenné živiny tento produkt skutečně může tón tělo, dát sílu a energii, posilují imunitní systém. To potvrzují názory mnoha lékařů, kteří ocenili vliv máku na zdraví člověka a jeho reprodukční systém.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...