GetSize - kde koupit nejlepší, lékárna, obchod, cena
Potenciál

GetSize – kde koupit nejlepší, lékárna, obchod, cena

Ne všichni lidé jsou spokojeni s velikostí svého penisu. A tento problém vyřešit, není nutné jít pod nůž chirurga, stačí použít nový Getsize masér zvýšit penis. Komplexy, self-pochybnost, problémy s komunikací s opačným pohlavím – téměř všichni muži s malým penisem zaznamenat tyto problémy. Podle výrobce je zařízení v kombinaci se speciálním gelem pomůže nejen ke zvýšení velikosti těla, ale také ke zvýšení kvality sexuálního života. A pochopit, zda to ve skutečnosti, je třeba zvážit, podrobněji to složité.

Getsize: co je tato technika

?

Getsize pro muže je systém pro zvýšení falus, který obsahuje gel a

masér. To bylo vytvořeno německých odborníků na základě

studií provedených s porno herci. Ty se konaly v Berlíně v roce 2017. Studie prokázaly, že používání členskými zvyšuje speciálních masážních technik o 5-7 cm po první aplikaci komplexu.

Zařízení vliv konkrétní body, stimuluje nádoby, což umožňuje stanovit prokrvení tkání a zvětšit velikost těla. Avšak další studie ukázaly, že tento komplex také poskytuje:

 • prodloužit dobu styku;
 • zvýšení pocity při sexu s partnerem,
 • Ochrana proti předčasné ejakulace;
 • prevence zánětu prostaty;
 • zpomalení procesu stárnutí.

Speciálně navržený žebrovaný povrch zařízení je provedeno takovým způsobem, masírovat ty oblasti falusa, které nemohou být masírované ručně. Zařízení vytváří oběhu takovým způsobem, že velikost orgánu začíná zvyšovat po první aplikaci. Dosažení efekt je způsoben při léčbě určitých oblastí penisu, které se s přibývajícím věkem jsou upnuty v důsledku sedavého způsobu života. Speciální gel stimuluje zvýšenou krevní oběh i na těžko přístupných místech, jsou zodpovědné za velikosti orgánu při erekci.

Existují lidé, kteří neměli podílet na experimentech, ale pokusil se koupit Getsize a vyzkoušet jeho účinek na sebe. Podle nich to funguje. Jeho použití podporuje aktivní růst falu, zlepšit pocity při sexu a posilování orgasmu.

Realitní recenzí Getsize dokázat, že použití tohoto zařízení je jednoduchá a efekt je okamžitě patrný. Klinické studie prokázaly, že užívání masér je bezpečná a dělá to dočasné, ale dlouhodobé výsledky.

Co je zahrnuto Getsize?

Souprava zahrnuje masáž a gel, který má stimulační účinek. V kombinaci s sebou, dávají aktivní růst penisu, posílení erekce a zlepšit

kvalitu sexuálního života.

Masážní

Přístroj má malé rozměry a zaoblený tvar. Na povrchu jeho vnitřní kruh jsou kuličky, a stimulace krevního oběhu v penisu. Uvnitř zařízení je vybavena speciálními senzory. Pracuje na baterie.

Gel

V složení gelu obsahuje:

 1. polyglykolu 400. Má oteplování a uklidňující účinek, který umožňuje masér je jistě ovlivňujících bodů, které jsou odpovědné za velikost penisu.
 2. Allantoin. Prodlužují pohlavním styku, zabrání ejakulace při sexu.
 3. Extrakt z Aralia. Zvýšení vaskulární tonus, stimuluje erekce, zvyšuje pocity při pohlavním styku.
 4. Extrakt z Tribulus. Zvyšuje metabolických procesů v kavernózní tkáni, stimuluje syntézu testosteronu, zvyšuje libido, zabraňuje stárnutí organismu.
 5. Výpis Panaks Of The Radix. Zvyšuje účinnost, zlepšuje krevní oběh

  v kavernózních těles.

 6. Oil Hazel. Působí protizánětlivě, pomáhá předcházet zánět prostaty a adenom.
 7. OL>

  Kontraindikace Getsize není. Nicméně, před jeho aplikací, musíte navštívit oficiální stránky výrobce a důkladně seznámeni se složením gelu. V přítomnosti nesnášenlivosti na jednotlivé složky, používat to nemožné. To s sebou nese alergické reakce.

  Návod k používání Getsize

  Průvodce Getsize je podrobně popsáno v poznámkách. Přečtěte si ji před pokračováním. Pouze na základě doporučení všechny výrobce, budete moci rychle dosáhnout pozitivních výsledků.

  Jak to funguje Getsize?

  Použití tento komplex obsahuje:

 • zvýšení velikosti penisu 5-7 cm;
 • prodloužit pohlavní styk;
 • prevence předčasné ejakulace;
 • zlepšení erekce;
 • zvýšení pocity při sexu;
 • prevenci prostaty a adenom.

analoga Getsize

Trh nabízí mnoho nástrojů navržen tak, aby stimulovat růst falu. Většina z nich se zdají být ve formě krémů, které se vtírá do těla penisu. Nicméně, 90% z nich:

 • získá krátkodobý efekt (výsledkem je viditelný pouze v době jejich aplikace);

  LI>

 • obsahují škodlivé látky, které mají negativní vliv na celé tělo;
 • návykové, což vede k problémům s účinností v budoucnosti;
 • vyžadují předchozí konzultaci s lékařem.

Lidové léky, které se také vztahuje několik mužů, jsou pomalé a neefektivní. Getsize:

 • obsahuje masér a gel, který stimulovat bod, posílení růstu penisu a udržování dosažené výsledky po dlouhou dobu;
 • gel je vyroben z přírodních složek, zařízení – alergenních materiálů;
 • není návykový;
 • je bezpečný a nevyžaduje předchozí konzultaci s lékařem.

Truth or Not Getsize?

Chcete-li zjistit, zda můžete důvěřovat výrobce, naši redaktoři shromáždili kolem něj, vyplňte následující údaje:

 • výsledky klinických studií;
 • složení a vlastnosti;
 • komentáře o Getsize od kupujících a odborníků.

Na základě těchto údajů se došlo k závěru, že komplex prací. Jeho aplikace zvětšuje velikost falu a pomáhá předcházet onemocnění urogenitálního systému, udržení zdraví mužů.

Znalecký posudek Getsize

Nikolay Igorevich

Getsize masér, který byl vypracován speciální technologií. Její aplikace umožňuje masírovat konkrétních bodů penisu, stimuluje krevní oběh a zvýšení růstu těla. Kromě toho, dobře definované datové body zajišťuje spolehlivou prevenci onemocnění

prostaty, zlepšení kvality spermií, zvýšení citlivosti falu. Dlouho trvající efekt. Je vhodný pro všechny muže ve věku nad 18 let.

Kde koupit Getsize

Bohužel, koupit tento kit u nebude fungovat supplementstore. To lze provést pouze na oficiálních stránkách výrobce. Přibližná cena masážní Getsize gel bez slev je ….

Koupím komplex Getsize na oficiálních internetových stránkách.

Oficiální internetové stránky

* Vyhnout pochybné obchody! Objednat originál pouze na oficiálních stránkách výrobce. Pouze oficiální zástupci mohou řádně informovat kupujícího. Požadavek volno, bude správce, a radu obrátit na případné problémy.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...